Oficjalne forum serwera Xantia

Oficjalna strona prywatnego serwera Metin2 Xantia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-31 15:47:01

 matiks123

Beginner

22453375
Skąd: I tak mnie nie znajdziesz :)
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 44
Punktów :   
WWW

KissYot na GMa;]

Imie: Mateusz
Wiek: 17lat (1993r. z grudnia )
O sobie: No to tak co tu dużo mówić ogólnie lubię imprezować mam nadzieje że też ładnie przywitam ten nowy rok ale tak aby wszystko pamiętać... ^^,przynajmniej mam taką nadzieje, interesuję się piłką nożną(ostatnie poczynania lecha są niezłe, ale oczywiście nie mam nic do innych zespołów jakby cośxD). Jestem człowiekiem raczej zabawnym choć zależy to też od towarzystwa w jakim się znajduje (nie toleruję że ktoś mnie wyzywa i uważa za dzieciaka choć mnie nawet nie widział na oczy).
Teraz coś o przeżyciach związanych z metinem: No to tak GM byłem jedynie na hamachi mógłbym też być na serwerze 'Elipsemt2' ale odmówiłem bo wolałem tam się bawić niż pilnować czy ktoś nie (czituje!!) a nie lubie cziterów oj nie lubie . Znajomość komend no to tak powiem trochę znam trochę nie ale jak coś mam rozpiskę wszystkich komend zawsze mogę do niej sięgnąć hehe . I tu co bym wniósł do serwera a więc tak na pewno bym łapał cziterów i hakerów bo to moja pasja oraz organizował eventy aby ludziom się nie nudziło w m1 ciągłym siebie zabijaniem .

No to chyba wszystko:)
Pozdro
KissYot


http://img694.imageshack.us/img694/2926/smierco.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-centrum.pun.pl www.wige2011egzaminie.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl www.polishowners.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl