Oficjalne forum serwera Xantia

Oficjalna strona prywatnego serwera Metin2 Xantia


#1 2010-12-31 10:26:10

Bydun

Not User

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 1
Punktów :   

Misek- odwołanie

Witam. To jeszcze raz ja Misek. Prosił bym aby może konto zostało od banowane. Zostałem zbanowany za ksucie w v2 oraz jakiegoś kick hacka. Nigdy nie używałem żadnych hacków i nie zamierzam używać. Otóż w v2 w godzinach popołudniowych mnie loga z gry bardzo często, a gdy już expię to w ogóle. Więc nie rozumiem tego oskarżenia za używanie hacków. Gdybym miał coś takiego na komputerze to jakbym toczył pvp w m1 też by ludzi wywalało z gry. Tak się nie dzieje. A tak poza tema. Istnieje w ogóle taki hack? Druga sprawa. Wbił mi się na spocika jakiś mental z waszego królestwa, to ja też się wbiłem. A że padło akurat na was, to nie moja wina. Jeszcze raz proszę o jak najszybsze rozpatrzenie tej sprawy, i jeśli jest to możliwe, proszę o od banowanie mojej postaci o nicku : Misek

Offline

 

#2 2010-12-31 12:54:28

MaGeX

Beginner III

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 61
Punktów :   -2 

Re: Misek- odwołanie

Hah po pierwsze: Ja expiłem sobie z kumplem jesteśmy obaj Body. Po 2 ksułeś nam szpony aż miło. Po 3 za każdym razem jak nas biłeś logało nas. Sam GM przyszedł i patrzał na ciebie na /inv .... Zleksza żal mi cię że składasz prośbę o unbana bo go nie dostaniesz. Bye *


http://iv.pl/images/90854014397148082243.png

Offline

 

#3 2010-12-31 13:39:50

Jumbo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Misek- odwołanie

Nie będzie UnBanA ! Close

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.undiczat.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.se-centrum.pun.pl www.polishowners.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl